Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

Подоляк розповів, хто у Росії стоїть за закликами знищити Україну

Подоляк розповів, хто у Росії стоїть за закликами знищити Україну
Фото: President.gov.ua

У засобах російської пропаганди і, як наслідок, у суспільстві, зростає відверта ненависть до України, дедалі більше лунає закликів убивати та вбивати українців. В Офісі президента зазначають, що російська пропаганда увійшла сьогодні до найзапеклішої та найтоксичнішої фази. Про це 6 квітня у своєму телеграм-каналі написав радник голови ВП та учасник української делегації на переговорах із Росією Михайло Подоляк.

- Ключова теза - "Україна має бути знищена під будь-яким приводом". Ключовим спікером несподівано став екс-президент Медведєв, який уже пішов далі та пропонує зробити Росію від Лісабона до Владивостока. Непрямо поки що. Однак стара рожева мрія перших російських комуністів теж реінкарнувала... - написав він.

За медійною стратегією кремлівського режиму із нагнітання та різкого зростання закликів до максимально руйнівної ескалації в Україні стоїть заступник керівника адміністрації президента Росії Олексій Громов, заявив Подоляк. Він назвав Громова «одним із стовпів умовної «партії яструбів» та автором негласної концепції «Україна – неіснуюча держава».

– І, до речі, багатьом російським телепропагандистам дуже подобається закликати до масового геноциду українців, – зауважив радник Єрмака.

До цього 4 квітня у російському державному (!) пропагандистському РІА "Новости" було опубліковано статтю під назвою «Що Росія має зробити з Україною». Автор зокрема закликає «по максимуму» знищувати українців, які протистоять російським окупантам і. Наголошується, що Україна має фактично зникнути як держава, і оскільки "денацифікації" виявилося недостатньо, необхідна "деукраїнізація".

Написав цю "програму" Тимофій Сергійцев, який, як з'ясувалося, свого часу працював політтехнологом для низки високопоставлених українських замовників, у тому числі вигадав знамениту провокаційну карту України з поділом населення країни на людей першого, другого та третього ґатунку.

А В ЦЕЙ ЧАС

Подоляк скептично відреагував на заяву Орбана про можливу зустріч Зеленського та Путіна в Угорщині.

В Офісі президента України назвали слова прем'єра Угорщини Віктора Орбана про те, що президент РФ Володимир Путін дав ствердну відповідь на його пропозицію про зустріч із лідерами України, Франції та Німеччини у Будапешті "медійним хайпом". Про це Михайло Подоляк розповів у коментарі " Українській правді "

- Сьогодні багато хто робить політичні заяви, виходячи чисто зі своїх інтересів. Найчастіше це про політичні спекуляції та бажання хайпу. Особливо якщо говоримо про політичних діячів із дуже специфічними політичними поглядами, – сказав Подоляк.

Але реальність виглядає трохи інакше, додав він. Є офіційні канали. Існує переговорна група, яка постійно перебуває на контакті на рівні підгруп.

- Є нарешті ключовий міжнародний консультативний формат – на рівні політичних радників, яким займається з нашого боку Андрій Єрмак. Будь-які реальні пропозиції йдуть лише через ці канали. Інше – це медійний хайп, – заявив Подоляк.

Раніше Орбан заявив, що Путін погодився на його пропозицію провести в Угорщині переговори щодо припинення вогню в Україні - однак із застереженням, що має "є умови". За задумом Орбана, у переговорах також візьмуть участь Зеленський, Шольц та Макрон.