26 вересня
Завантажити ще

Єрмак привітав відмову Австралії від російських нафти та газу: Ще один аргумент на користь ембарго

Єрмак привітав відмову Австралії від російських нафти та газу: Ще один аргумент на користь ембарго
Фото: President.gov.ua

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна продовжує роботу відносно ізоляції російської економіки, що покликане послабити агресора. Про це він написав 31 березня у своєму телеграм-каналі, коментуючи промову українського президента перед австралійськими парламентаріями.

- Австралія після виступу Володимира Зеленського в парламенті цієї країни запроваджує мито 35% на всі товари та відмовляється від російських нафти та газу. Ще один аргумент на користь нафтового ембарго, яке обрушить російську економіку. Робота триває, - наголосив Єрмак.

В ефірі інформаційного марафону «Єдині новини #UАразом» Єрмак додав, що Україна сьогодні платить жахливу ціну за свободу та незалежність і обов'язково переможе. Але потрібно зробити все можливе, щоб зберегти якнайбільше життів і максимально знизити руйнування. І в цих обставинах в Україні сьогодні чітко розуміють, хто у світі її справжній друг, швидко ухвалює важливі рішення, а хто каже одне, а робить інше.

– Це не аргумент для того, щоб сваритись. Тому що слід розуміти, що кожна країна захищає свої інтереси. Але якщо ми бачимо якісь подвійні стандарти – ми про це говоримо, – уточнив керівник Офісу президента.

Андрій Єрмак констатував, що наші іноземні партнери "надто пізно реагують на погрози". Також він підкреслив, що Володимир Зеленський і його команда чесно і відверто розмовляють з усіма партнерами нашої країни, щиро дякують за допомогу, але також говорять про те, чого Україна потребує.

- Коли я даю інтерв'ю американським журналістам, спілкуюся практично щодня з радником президента США з національної безпеки Джейкобом Салліваном, я кажу, що ми їм дуже вдячні. І справді, президент Байден краще знає Україну, ніж будь-який президент США. І він зробив для України більше, ніж будь-який інший президент. Але цього недостатньо. І ми говоримо про це чесно. Ми кажемо, що нам треба, – сказав він.

Єрмак переконаний, що перемога України у цій боротьбі буде перемогою всього демократичного світу, зокрема США та особисто Байдена.

За його словами, наша держава і надалі добиватиметься збільшення допомоги, у тому числі й у постачанні зброї, і це питання – під постійним особистим контролем президента України Володимира Зеленського.