27 вересня
Завантажити ще

Лещенко пояснив свою відставку хворобою, він готовий допомагати новому міністру агрополітики Сольському

Лещенко пояснив свою відставку хворобою, він готовий допомагати новому міністру агрополітики Сольському
Фото: facebook.com/RM.Leshchenko

Роман Лещенко пояснив звільнення з посади міністра аграрної політики та продовольства України станом здоров'я. Про причину свого рішення вже колишній член Кабміну розповів у соцмережах після призначення на цю посаду нардепа Миколи Сольського.

"Я зробив усе, щоб по максимуму налагодити роботу. Але зараз я веду війну не тільки з нашим спільним ворогом, але й з важкою спадковою хворобою. Вона не має прописки, через неї стан мого здоров’я постійно погіршується. Тому я змушений залишити посаду міністра агрополітики – з важким серцем, але зі щирою вірою у відновлене Міністерство аграрної політики та продовольства України", – написав Лещенко у Фейсбуці.

33-річний екс-міністр запевнив, що залишиться в Україні. Він також висловив готовність допомогти новому міністру Миколі Сольському.

"Зичу новому міністрові Мінагрополітики Миколі Сольському сил та фахової реалізації! Обіцяю допомагати разом з усіма аграріями всім, чим зможу, у вирішенні надскладних завдань", - йдеться у повідомленні Лещенка.

Про те, що Роман Лещенко йде у відставку 23 березня, повідомили ЗМІ, а наступного дня підтвердили у Верховній Раді. На засіданні 24 березня народні депутати обрали нового міністра агрополітики, ним став 42-річний член фракції "Слуга народу" Микола Сольський, голова комітету з питань аграрної та земельної політики та один із авторів закону про ринок землі.

Роман Лещенко був міністром аграрної політики та продовольства України з 17 грудня 2020 року. 16 березня 2022 року він повідомив, що початок посівної кампанії зсувається на кінець березня – початок квітня через холодну погоду. Міністр зазначив, що ця посівна буде, можливо, найважчою та найважливішою. 11 березня президент Володимир Зеленський повідомив у своєму відеозверненні, що Україна має провести посівну кампанію, як будь-якої весни.