Завантажити ще

У Мелітополі російські військові викрали трьох громадян Ізраїлю

У Мелітополі російські військові викрали трьох громадян Ізраїлю
Фото: t.me/vereschuk_iryna

Троє ізраїльтян, які перебували в Мелітополі, стали полоненими російських окупантів. Про це повідомила у своєму Телеграм-каналі міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, закликавши Єрусалим визначитись із позицією у війні Росії проти України.

- Сьогодні у Мелітополі російські окупанти викрали трьох громадян Ізраїлю: Тетяну Кумок та її батьків – Віру та Михайла Кумок. Тому хочу помітити про Ізраїль. Якщо прямо і просто, Ізраїль не хоче сваритися із росіянами. Тому вони фактично призупинили безвіз з Україною та не дуже підтримують антипутинські санкції, - зазначила Верещук.

За словами міністра, спроби ізраїльтян помирити Україну та РФ більше схожі на спробу переконати Київ почесно капітулювати.

- Звичайно, на таку позицію у політичної еліти Ізраїлю можуть бути визначені геополітичні та економічні міркування. Але це означає, що ізраїльтяни досі погано знають українців, включаючи українських євреїв. Ми на коліна ніколи не станемо!, - пише вона.

Як зазначила політик, українські євреї та інші українці розчаровані позицією та тональністю Ізраїлю щодо українсько-російської війни. Політик також закликала владу Ізраїлю стати на правильний бік, наголосивши, що "посередині стояти не вийде".