Завантажити ще

На Львівщині обмежили продаж алкоголю, у Львові залишиться повна заборона

На Львівщині обмежили продаж алкоголю, у Львові залишиться повна заборона
Фото: pixabay.com/users/holgi

На Львівщині обмежили продаж алкоголю, проте у Львові залишиться повна заборона. Про це увечері 19 березня повідомив мер міста Андрій Садовий.

- Отримали наказ обласної військової адміністрації про нові правила продажу алкоголю на території Львівської області. Також цим наказом громадам надано повноваження самостійно встановлювати правила продажу алкоголю на своїй території. Позиція Львова залишається незмінною. В місті повністю заборонено продаж алкоголю, - написав він у своєму Телеграм-каналі.

Вдень у суботу голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що продаж алкогольних напоїв, у тому числі й пива, відтепер буде заборонено з 21.00 до 10.00 на всій території регіону до кінця воєнного стану. Глави місцевих громад, за необхідності, можуть посилювати обмеження своєї території.

- Наша боротьба з ворогом потребує холодного розуму і тверезого розрахунку! Ми у тилу маємо забезпечити максимально можливе відновлення економіки, якісно і швидко провести посівну та всі весняно-польові роботи, у наших громадах під час воєнного стану мусить бути ідеальний правопорядок. Прошу з розумінням ставитися до такого заходу. У часі війни він є абсолютно виправданим, – написав Козицький у Телеграмі.

Влада Львова повністю заборонила продаж алкоголю 1 березня. З 28 лютого у місті діяла часткова заборона – з 18:00 до 12:00. У Яворівському районі Львівської області заборона діє з 27 лютого. У Києві продаж алкоголю заборонили із 1 березня. Обмеження також є в Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Волинській та Сумській областях.

17 березня у Львові поліція прийшла до блогерів із Києва, які зняли, як забрали з магазину дві пляшки пива. 16 березня Андрій Садовий повідомив, що вхід до магазину, який продавав алкоголь, заклали мішками.