Завантажити ще

В "Антонові" відповіли командиру екіпажу "Мрії", який заявив, що літак у Гостомелі можна було врятувати

В
Фото: facebook.com/antonovd124

Державне підприємство "Антонов" відповіло командиру екіпажу "Мрії" Дмитру Антонову, який заявив, що найбільший літак можна було врятувати від знищення Росією у Гостомелі.

- ДП «АНТОНОВ» повідомляє, що інформація про непрямі причини знищення літака АН-225 «Мрія», яка розповсюджується, базується винятково на особистих думках та оціночних судженнях командира екіпажу «Мрії» Дмитра Антонова.

Наразі встановити ключовий чинник знищення АН-225 неможливо через захоплення аеродрому АТП «АНТОНОВ» збройними силами російської федерації.

Зазначимо, що використання та поширення неперевіреної інформації під час бойових дій є неприпустимим і шкідливим для безпеки України, - сказано у Фейсбуці ANTONOV Company.

19 березня українські ЗМІ поширили відео Дмитра Антонова, в якому він сказав, що Україна мала шанс врятувати літак, передислокувавши його за межі країни. За його словами, 26 січня представники NATO NAMSA запропонували це керівництву "Антонова". Водночас топ-менеджмент компанії нібито за два тижні до війни переїхав до міжнародного офісу «Антонова» у Лейпцигу.