Завантажити ще

Президент доручив прискорити постачання з-за кордону: Якщо треба, приберемо податки та митників

Президент доручив прискорити постачання з-за кордону: Якщо треба, приберемо податки та митників
Фото: President.gov.ua

Володимир Зеленський доручив максимально прискорити постачання необхідних товарів в Україну з-за кордону. Про це президент заявив 18 березня у своєму денному відеозверненні.

– Доручив Кабінету міністрів, секретарю РНБО і спікеру Верховної Ради розробити такий формат рішень, який дасть змогу максимально прискорити постачання всіх необхідних товарів з-за кордону. Насамперед це стосується продуктів харчування, пального та інших товарів, які задовольняють базові потреби суспільства, - сказав глава держави.

Зеленський заявив, що війна – не час для того, щоб бюрократи, кар'єристи з різних відомств ускладнювали забезпечення людей.

– Ми хочемо максимально спростити проходження через митницю всіх товарів, які необхідні наразі українцям. Якщо для цього треба прибирати податки й акцизи на час воєнного стану, ми готові це зробити. Якщо для цього треба прибрати митників, які не розуміють завдань воєнного часу діяти швидко, – ми це зробимо, – сказав український лідер.

Володимир Зеленський зазначив, що чекає на відповідні рішення до кінця дня, а опісля - підтримки Верховної Ради.

15 березня президент повідомив, що Кабінет міністрів погодив низку рішень для підтримки української економіки, включаючи нову податкову реформу для підприємців. 17 березня Зеленський анонсував кредит під 0% для бізнесу на час воєнного стану та на місяць після війни.