Завантажити ще

У Кремлі назвали хуліганством вчинок співробітниці "Первого канала": Займаються певні органи

У Кремлі назвали хуліганством вчинок співробітниці

У Кремлі назвали хуліганством вчинок редактора "Первого канала" Марини Овсяннікової, яка показала антивоєнний плакат під час вечірніх новин. Про це повідомила "Медуза".

- А щодо цієї дівчини, ну це хуліганство. Канал і ті, кому належить, з цим розбираються. Це не питання нашого порядку денного, - заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Спікер Володимира Путіна не повідомив, чи перевіряють Марину Овсяннікову за новою статтею про фейки. Пєсков сказав, що "є певні відомства, певні органи, які цим займаються".

Де зараз перебуває Марина Овсяннікова, невідомо. За даними ТАСС, слідчий комітет РФ розпочав дослідчу перевірку за статтею про «публічне поширення свідомо неправдивої інформації» про російських військових. Востаннє повідомлялося, що поліцейські відвезли її до ОВС Останкінського району Москви або до чергової частини телецентру «Останкіно». Статтю про поширення «неправдивих відомостей» про російських військових ухвалили після вторгнення Росії в Україну. Покарання передбачає i штрафи, і позбавлення волі до 15 років.

14 березня співробітниця "Первого канала" Марина Овсяннікова з'явилася у прямому ефірі вечірніх новин із плакатом «Остановите войну. Не верьте пропаганде. Тут вам врут». Ефір вела Катерина Андрєєва. Президент України Володимир Зеленський у своєму черговому відеозверненні подякував журналістці за те, що вона намагається донести правду до людей.

У соцмережах Овсяннікова залишила відеозвернення, в якому заявила, що те, що зараз відбувається в Україні - це злочин. Вона закликала росіян виходити на антивоєнні мітинги.