6 грудня
Завантажити ще

Україна запроваджує податкову реформу: спрощений облік, добровільний єдиний податок для ФОПів та скасування перевірок

Україна запроваджує податкову реформу: спрощений облік, добровільний єдиний податок для ФОПів та скасування перевірок
Фото: Скриншот з відео

Кабінет міністрів погодив проект, який передбачає низку рішень на підтримку української економіки. Документ включає нову податкову реформу для підприємців. Про це заявив у своєму зверненні президент Володимир Зеленський.

- Перше – розпочинаємо податкову реформу: замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу – а це перша та друга група ФОП – ставимо добровільну сплату єдиного податку. Тобто якщо можете – платите, не можете – немає питань, - заявив Зеленський.

Ще одним із основних нововведень для ФОПів стане положення про максимальну дерегуляцію бізнесу. Перевірки для підприємців буде скасовано за умови забезпечення законної роботи бізнесу.

- Скасовуємо всі перевірки для всіх бізнесів, щоб усі працювали нормально, щоб міста оживали, щоб скрізь, де немає бойових дій, тривало життя. Умова лише одна – ви забезпечуєте нормальну роботу свого бізнесу в межах українського закону", – наголосив глава держави, - наголосив він.

Як зазначив Зеленський, податкова реформа передбачатиме й інші положення для підприємців. За його словами, перераховані кроки є лише її початком.