4 жовтня
Завантажити ще

ДБР намагається оголосити Володимира Соловйова у міжнародний розшук

ДБР намагається оголосити Володимира Соловйова у міжнародний розшук
Фото: t.me/SolovievLive

Україна хоче, щоб російського телеведучого Володимира Соловйова оголосили у міжнародний розшук. Про це у понеділок повідомило Державне бюро розслідувань.

- Слідчі ДБР зібрали необхідний пакет документів для оголошення Володимира Соловйова у міжнародний розшук, який найближчим часом буде направлений закордонним колегам, - йдеться у телеграм-каналі відомства.

У бюро повідомили, що 14 березня Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого Управління ДБР та обрав Соловйову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

11 березня ведучому підписали підозру через публічні заклики до зміни державного кордону України, що призвело до тяжких наслідків – загибелі людей.

- Встановлено, що Володимир Соловйов системно підтримував злочинні дії вищого керівництва РФ щодо вторгнення в Україну та закликав до зміни її територіального устрою, у тому числі через проведення військових дій та знищення військової інфраструктури та мирного населення, – йдеться у повідомленні.

У Державному бюро розслідувань зазначили, що Володимир Соловйов – член партії «Единая Россия». У ДБР пообіцяли й надалі притягувати до відповідальності російських пропагандистів, які публічно виправдовують війну проти України.

З початку вторгнення Росії в Україну українські суди дозволили заарештувати російську телеведучу Тіну Канделакі, російського артиста Миколу Баскова та головного редактора RT Маргариту Сімоньян.