1 липня
Завантажити ще

Мер Ірпеня заборонив в'їзд журналістів, щоб не шкодили визволенню міста

Мер Ірпеня заборонив в'їзд журналістів, щоб не шкодили визволенню міста
Фото: t.me/markushyn

В Ірпені тимчасово обмежили в'їзд у місто журналістів для безпеки українських військовослужбовців. Про це заявив мер Олександр Маркушин у своєму Телеграм-каналі.

– Тимчасово на період визволення нашого міста не переходити міст із Романівки. Не фотографувати позиції наших військових, не фотографувати їхні особи. Це шкодить повному звільненню нашого міста. Із завтрашнього дня ми не пропускатимемо від Романівки до міста журналістів. Вибачте, але це тимчасово! І ми не хочемо ризикувати життям наших хлопців, – повідомив мер Ірпеня.

За його словами, 12 березня на блокпості біля ТРЦ "Жираф" загинули троє наших бійців. Маркушин вважає, що трагедія стала частково наслідком публікації фотографій військових та їхніх позицій, які оприлюднили журналісти.

Ірпінь став одним із епіцентрів жорстких боїв через вторгнення російських окупантів. Мер міста Олександр Маркушин говорив, що на даний момент 70% території Ірпеня контролюють українські ЗСУ, а за решту продовжуються бої. За даними Генштабу, техніка окупантів продовжує переміщення околицями Ірпеня, Макарова, Бучі, Гостомеля та Ворзеля на північний захід від Києва.