Завантажити ще

У Міноборони підтвердили участь "вагнерівців" у настанні РФ на Україну

У Міноборони підтвердили участь
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Росія залучає до бойових дій проти України найманців приватних військових компаній. У складі російських військ вже присутні найманці групи "Вагнер". Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

- Найманці ПВК «Ліга» (ПВК «Вагнер») вже беруть участь у бойових діях на території України у складі армії агресора. Про це свідчать, зокрема, жетони знищених окупантів. Деякі з них проводилися для використання під час бойових дій у Сирії та містили написи арабською, англійською та французькою мовами. А також сирійські номери телефонів, – зазначено у повідомленні.

Йдеться про російську військову структуру ПВК "Вагнер", що комплектується найманцями. Члени групи брали участь у бойових діях у низці конфліктів, зокрема, на Донбасі на боці Росії, у Сирії на боці Асада, у Судані. Незалежна місія під егідою Ради ООН встановила, що дії ПВК «Вагнер» кваліфікуються як військові злочини чи злочини проти людяності. Раніше Європейський Союз ввів у дію персональні санкції проти учасників та керівників ПВК «Вагнер».