28 вересня
Завантажити ще

Бійці тероборони затримали Шуфрича, який фотографував блокпост

Бійці тероборони затримали Шуфрича, який фотографував блокпост

Бійці 206-го батальйону територіальної оборони у Києві затримали народного депутата від фракції "ОПЗЖ" Нестора Шуфрича – той фотографував блокпост. Про це повідомляється на офіційній сторінці Сухопутних військ України у соціальній мережі Фейсбук».

"Шуфрич під'їхав під блокпост, вийшов з машини і почав фотографувати. Відповідно, його затримали. Під час затримання його охоронці намагалися відстрілюватись. Наразі ми чекаємо на поліцію та СБУ, щоб передати їм. Військові об'єкти не можна фотографувати. Він цілий і неушкоджений. Зброю у охоронців забрали. Теж передамо поліції", – цитують СВУ слова одного з бійців тероборони, який поспілкувався із виданням «СХЕМИ».

Сам же Шуфрич пояснив бійцям ТО, які затримали його, що нічого в його діях немає незаконного – «вийшов сфотографуватися на тлі місцевого пам'ятника».

Міноборони та СБУ неодноразово закликали українських громадян не фотографувати позиції українських військових, пересування української військової техніки, не викладати таку інформацію у соціальні мережі. Інакше такі дії можуть кваліфікуватися як колабораційна діяльність - кримінальне діяння, що передбачає позбавлення волі до 15 років.

4 березня Україна вже дев'ятий день мужньо відбиває військову агресію з боку Росії.