Завантажити ще

РНБО запропонувала запровадити режим надзвичайного стану в Україні, а військового – лише у разі потреби

РНБО запропонувала запровадити режим надзвичайного стану в Україні, а військового – лише у разі потреби
Фото: кадр з youtube.com/watch?v=thuIO2npNiI

На всій території України, крім Донецької та Луганської областей, буде запроваджено надзвичайний стан. Верховна Рада має ухвалити це рішення протягом 48 годин. Про це за підсумками засідання РНБО заявив секретар відомства Олексій Данилов.

- Рішення було прийняте. Згідно з нашим законодавством, Верховна Рада має це рішення ухвалити протягом 48 годин. У мене сьогодні буде доповідь у Верховній Раді щодо цього. Що стосується самого указу, на всій території нашої країни, крім Донецької та Луганської області, буде запроваджено надзвичайний стан залежно від території, залежно від того, наскільки вважатиме за доцільне проведення тих чи інших речей, які виписані відповідно до нашого законодавства про правовий режим надзвичайного стану. обласні комісії, до яких входитимуть представники всіх органів державної та місцевої влади, прийматимуть ті чи інші рішення", - наголосив Данилов.

Він додав, що у Донецькій та Луганській областях йде операція Об'єднаних сил, тому там діє особливий правовий режим. Данилов додав, що рішення про запровадження тих чи інших обмежувальних заходів вживатимуть обласні комісії.

Секретар РНБО також перерахував можливі заходи НП в Україні:

  • посилення охорони громадського порядку
  • обмеження руху транспорту та його огляд
  • перевірки документів у громадян

Він запевнив, що на житті звичайних українців режим НП ніяк не позначиться і що на кордонах з Росією та Білоруссю діятиме більш суворий режим.

Новини по темі: РНБО