Завантажити ще

Путін вводить війська на Донбас - у мережі з'явилося відео колони військової техніки РФ, що в'їжджає в "ДНР"

Путін вводить війська на Донбас - у мережі з'явилося відео колони військової техніки РФ, що в'їжджає в
Фото: СПУТНІК/REUTERS

Після визнання так званої "Донецької та Луганської народної республік" незалежними державами президент Росії Володимир Путін підписав указ про введення російських військ на окупований Донбас. Відповідний документ опублікували " РІА.Новини ".

- У зв'язку зі зверненням голів Донецької/Луганської народної республіки Міністерству оборони Російської Федерації забезпечити до укладення договору, названого у пункті 3 цього указу, здійснення Збройними силами РФ на території Луганської/Донецької народних республік функцій щодо підтримання миру, - йдеться у двох указах Путіна.

Як зазначено в документі, цими ж указами так звані "ДНР" та "ЛНР" визнаються Росією "суверенними та незалежними державами" та доручається встановити з ними "дипломатичні відносини".

Тим часом у мережі вже почали з'являтися відеоролики з колонами військової техніки з боку Росії, які нібито в'їжджають на територію так званої "ДДНР".

Про те, що Росія визнала незалежність так званих "ДНР та ЛНР", оголосив 21 лютого президент країни Володимир Путін. Після свого звернення президент РФ підписав відповідний указ, а з "главами" так званих "ДНР і ЛНР" Пушиліним і Пасічником підписав договір про дружбу і взаємодопомогу.

Низка країн засудила рішення Путіна і пригрозила санкціями. Тим часом, президент Володимир Зеленський терміново скликав засідання РНБО.

Фото: t.me/rian_ru

Фото: t.me/rian_ru

Фото: t.me/rian_ru

Фото: t.me/rian_ru