22 червня
Завантажити ще

Україна тимчасово закрила пропускний пункт "Щастя", який тричі за добу обстріляли із гранатометів

Україна тимчасово закрила пропускний пункт
Фото: http://loga.gov.ua/

Через обстріл на Донбасі контрольний пункт в'їзду-виїзду " Щастя " у Луганській області на період існування загрози. Про це повідомляє пресс-центр штабу операції Об'єднаних сил.

- Враховуючи загострення ситуації" та неможливість гарантувати безпеку цивільному населенню в межах дорожнього коридору КПВВ "Щастя", "усвідомлюючи реальну загрозу для життя та здоров'я осіб, що перетинають лінію розмежування", прийнято рішення про тимчасове припинення пропуску осіб та транспортних засобів через КПВВ "Щастя" "на період існування загрози", - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у штабі, противник 19 лютого тричі прицільно обстрілював КПВВ "Щастя" з мінометів та станкових протитанкових гранатометів, порушуючи домовленості щодо припинення вогню, що також є порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

У зв'язку з цим військові не можуть гарантувати безпеку цивільному населенню в межах дорожнього коридору КПВВ "Щастя", внаслідок чого він тимчасово призупинив роботу. Громадян у штабі ООС просять врахувати цю інформацію під час планування поїздок.