Завантажити ще

Міністр оборони Рєзніков назвав "аномальними" вчорашні обстріли на Донбасі

Міністр оборони Рєзніков назвав
Фото: youtube.com/Телеканал Рада

Вчорашні обстріли на Донбасі були “аномальними”. Про це міністр оборони Олексій Рєзніков заявив 18 лютого під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

- Учора було зафіксовано аномальні дії, які відрізняються від того, що відбувалося з початку року. Наше завдання - усунути цю аномалію, щоб вона не стала прологом для ескалації, - повідомив глава Міноборони.

Резніков заявив: основним об'єктом атаки стало мирне населення, що є "військовим злочином", "відвертою провокацією", яка могла стати причиною ескалації.

У четвер, 17 лютого, було 60 обстрілів, з них 43 - із забороненої Мінськими угодами зброї. Обстріли розпочалися близько п'ятої ранку і тривали до 14:00 з перервами, близько 20:00 вони знову короткочасно відновилися. Обстріли зафіксували по всій лінії зіткнення від Станиці Луганської до Широкиного. Вогонь йшов біля 30 населених пунктів.

Рєзніков нагадав, що близько 9-ї ранку снаряд влучив у дитячий садок у Станиці Луганській, в результаті троє працівників отримали контузію. Близько 9:50 снаряд упав поряд із автобусною зупинкою біля школи в Мар'їнці, поранено двох людей. У Врубівці снаряд влучив у двір ліцею, ніхто не постраждав, проте учні ховалися у підвалі, десять житлових будинків у селищі постраждали.

Раніше великою та зухвалою провокацією обстріли на Донбасі назвали президент Володимир Зеленський та секретар РНБО Олексій Данилов.