5 червня
Завантажити ще

Данилов вважає, що загострення на Донбасі є "зухвалою" провокацією

Данилов вважає, що загострення на Донбасі є
Фото: youtube.com/watch?v=HK3zPOnyHyw

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов заявив, що сьогоднішня ескалація на Донбасі є масовою та "зухвалою" провокацією противника. Про це йшлося в ефірі програми " Право на владу " на телеканалі 1+1.

- Сьогодні була зухвала та масована провокація. Мета – щоб ми почали військовим шляхом відповідати потужно, щоб звинуватити, що нібито ми причетні до того, що вони хотіли, щоб розвернулося на нашій території. Ми повинні бути стриманими, не вестись ні на які провокації, - наголосив він.

Щодо можливого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Данилов не бачить на сьогоднішній день таких ознак.

- Якщо йдеться про повномасштабну операцію щодо нашої країни – ми такого не бачимо. Що ми сьогодні бачимо? Ми бачимо провокації з боку РФ, які вони робили постійно, але сьогодні це була зухвала та масована провокація, - наголосив секретар РНБО.

Йдеться про масові обстріли, які зафіксовані на Донбасі протягом 17 лютого. З початку доби противник 50 разів атакував позиції ЗСУ, 39 разів - із забороненої мінськими домовленостями зброї. В результаті отримали поранення двоє українських військових та двоє цивільних. Також противник здійснив атаку на дитячий садок у Станиці Луганській, внаслідок чого отримали контузії троє працівників установи.