Завантажити ще

У СБУ попередили харків'ян про навчання: Просимо з розумінням поставитися до можливих незручностей

У СБУ попередили харків'ян про навчання: Просимо з розумінням поставитися до можливих незручностей
Фото: facebook.com/ssu.kharkiv/photos

У вівторок, 15 лютого, на Харківщині розпочинаються багатоетапні контрдиверсійні навчання, які відбуватимуться до початку березня по всій території регіону. Особлива увага приділятиметься прикордонним районам, повідомили у прес-службі СБУ.

Мета навчань – удосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, посилення захищеності об'єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп.

У СБУ попросили українців з «розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати із собою документи, що засвідчують особу».

- Навчання пройде в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів, - наголосили у прес-службі.

У відомстві запевнили, що всі дії відбуватимуться в рамках чинного законодавства та з дотриманням прав та свобод людини. А також закликали українців бути пильними.

- Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які виявляють необґрунтований інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, військових об'єктів, будівель органів влади та управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти Управління СБУ у Харківській області за телефоном ( 057) 700-16-61, електронною поштою [email protected] або іншим зручним способом, - підсумували в СБУ.

Раніше в СБУ завили, що Україна зіткнулася з потужною хвилею гібридної війни, яка проходить в інформаційному просторі. А також закликали зберігати спокій та не піддаватися паніці.

Новини по темі: СБУ вчення Новини Харкова