Завантажити ще

РНБО ввела санкції проти телеканалу "НАШ"

РНБО ввела санкції проти телеканалу
Фото: kanaldom.tv

На виїзному засіданні в Харкові Рада національної безпеки і оборони ввела санкції проти телеканалу "НАШ". Про це повідомив секретар відомства Олексій Данілов у ході брифінгу.

- Введено обмежувальні санкції проти компанії "Наша Прага", проти компаній "Наш 24", "Наш 365" та компанії, яка безпосередньо є власницею всіх цих компаній, що знаходиться на Кіпрі, у місті Лімасол – Proteas House. Санкції були введені проти цих компаній терміном на 5 років, заявив Данілов.

На це рішення РНБО вже відреагував Євген Мураєв. Він заявив у коментарі " Стране ", що має намір боротися проти санкцій на телеканал "НАШ".

- Це злочин. Ми боротимемося, - сказав Мураєв.

Як зазначив політик, найближчим часом він обговорюватиме з командою телеканалу подальший план дій.

Про те, що Служба безпеки України готує документи для внесення до списку санкцій телеканалу "НАШ", який належить політику Євгену Мураєву, ЗМІ писали наприкінці січня. Тоді повідомлялося, що нібито спецслужби фіксують випадки антиукраїнської пропаганди на цьому телеканалі.

Виїзне засідання РНБО, скликане президентом Володимиром Зеленським, пройшло у Харкові 11 лютого. До цього члени РНБО збиралися 24 січня на тлі загрози вторгнення РФ в Україну. Тоді було узгоджено лінію поведінки, спрямовану на заспокоєння населення, а Зеленський виступив із відеозверненням, у якому запевняв, що приводів для паніки немає.