Завантажити ще

Президент офіційно призначив Олексія Кулебу головою Київської ОДА

Президент офіційно призначив Олексія Кулебу головою Київської ОДА
Фото: President.gov.ua

Глава держави Володимир Зеленський підписав указ, яким призначив на посаду голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Кулебу. Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті президента.

– Призначити Кулібу Олексія Володимировича головою Київської обласної державної адміністрації, – зазначено в указі.

Натомість Зеленський підписав ще один указ, яким звільнив з посади голови Київської ОДА Василя Володіна.

Кандидатуру Олексія Кулеби на цю посаду схвалила Кабмін на засіданні 2 лютого. Після підписання указу Зеленський особисто провів зустріч із новим головою Київської ОДА та вручив йому посвідчення.

– Вручаючи службове посвідчення під час зустрічі в Офісі президента, Володимир Зеленський привітав Олексія Кулебу з призначенням та висловив сподівання, що його знання та досвід сприятимуть динамічному розвитку регіону та розкриттю його потенціалу, – повідомляє прес-служба Офісу президента.

Що відомо про нового голови Київської ОДА?

Олексій Кулеба народився 1983 року в Києві. 2005 року закінчив Київський національний економічний університет (магістр з міжнародної економіки). У 2005-2008 рр. був аспірантом Національної академії державного управління при президенті України. Кандидат наук із державного управління. Викладав правознавство у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Кулеба обіймав посаду радника на громадських засадах генерального директора комунального підприємства з охорони, утримання та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плес». Був головою Департаменту міського благоустрою КМДА. До сьогоднішнього призначення Куліба виконував обов'язки першого заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.