31 травня
Завантажити ще

Міністр оборони Резніков захворів на коронавірус - як і його колега з Туреччини після поїздки в Україну

Міністр оборони Резніков захворів на коронавірус - як і його колега з Туреччини після поїздки в Україну
Фото: President.gov.ua

Голова Міноборони України Олексій Резніков склав позитивний тест на коронавірус. Про своє захворювання міністр повідомив увечері 8 лютого у фейсбуці.

– Поповнив статистику. Станом на ранок 8 лютого у Києві зафіксовано 2862 нових випадків коронавірусу на добу. Я теж потрапив сюди, – зізнався Резніков.

Міністр почувається добре, перебуває на самоізоляції, але у робочому режимі.

- За майже два роки пандемії та карантинів та завдяки всім сучасним засобам зв'язку робочий режим безперервний 24/7. Та й новий штам завдяки своєчасній вакцинації не так важко переноситься, як у першу хвилю. Так що, по-перше, вам усім здоров'я, бережіть себе та близьких! По-друге, be safe, get vaccinated! - наголосив він.

Не нудьгувати на самоізоляції Резнікову допомагає кішка.

- Рися не хворіє, але масочного режиму дотримується! - закінчив своє повідомлення котожабою з намальованою домашньому улюбленцю маскою міністр.

7 лютого Резніков взяв участь у програмі "Свобода слова". На щастя для гостей студії, міністр вийшов у ефір з відеозв'язку.

Олексій Резніков вже хворів на коронавірус у листопаді 2020 року. Тоді перебіг хвороби також був помірним, без ускладнень.

Раніше повідомлялося, що після повернення з України захворів на коронавірус міністр оборони Туреччини Хулусі Акар. 3 лютого він зустрічався з Резніковим. Також після візиту в Україну COVID-19 виявили у Реджепа Ердогана та його дружини. Володимир Зеленський, як стверджують у ВП, перед зустріччю з турецьким колегою складав тест і отримав негативний результат – тобто заразити співрозмовника не міг.