3 грудня
Завантажити ще

На Хмельниччині лікарня взяла кредит, щоб виплатити медикам зарплату, підвищену Кабміном

На Хмельниччині лікарня взяла кредит, щоб виплатити медикам зарплату, підвищену Кабміном
Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Славутська міська лікарня оформила короткостроковий кредит для виплати працівникам заробітної плати з надбавками, оскільки з державного бюджету установа не отримала грошей. Про це повідомляє сайт Славутської міської ради.

- Станом на 7.02.2022 р. КП «Славутська МЛ» не одержала договір на фінансування у 2022 році з НСЗУ щодо пакетів медичних гарантій. Оскільки 7 число – крайній термін виплати заробітної плати працівникам, тому для недопущення заборгованості прийнято рішення скористатися послугою АТ "Ощадбанк" овердрафт (короткостроковий кредит) та виплатити заробітну плату працівникам лікарні, – повідомив директор Славутської міськлікарні Леонід Радзивілюк.

За його словами, постанова Кабміну, ухвалена на засіданні 12 січня, передбачає підвищення зарплати для лікарів у розмірі не менше 20 тисяч гривень та не менше 13 500 гривень для медсестер.

- На виконання цієї Постанови на всіх працівника КП «Славутська МЛ», що підлягають під її дію, нараховані зазначені доплати, - зазначено у повідомленні.

На яку суму медзаклад оформив кредит для виплати зарплати медикам – у відомстві не уточнили.