Завантажити ще

У соцмережах обговорюють, наскільки різні столи до зустрічі з Макроном обрали Путін та Зеленський

У соцмережах обговорюють, наскільки різні столи до зустрічі з Макроном обрали Путін та Зеленський
Фото: REUTERS.

У Києві 8 лютого проходить зустріч Володимира Зеленського та Еммануеля Макрона. Жодних підсумків переговорів поки що немає, але користувачі соцмереж уже обговорюють, наскільки відрізняється ситуація в залі, де український лідер приймає гостя, від тих інтер'єрів, в яких Макрона приймав Путін.

Зеленський і Макрон сидять за класичним круглим столом, на відстані рукостискання - трохи більше метра один від одного.

У той же час, як Путін розмовляв з Еммануелем Макроном за п'ятиметровим (як мінімум) овальним столом, і співрозмовники були дуже далеко один від одного. Це викликало живе обговорення у соцмережах та потік фотожаб.

Можливо, "відсадивши" Макрона на інший кінець кімнати, Путін натякав на холодні відносини з Європою та НАТО у їхньому нинішньому стані. Однак президент Росії вже втретє демонструє дистанцію із співрозмовниками, і, швидше за все, це пов'язано з побоюваннями підхопити вірус. На зустрічі з угорським лідером Віктором Орбаном минулого тижня співрозмовники "чокалися" келихами шампанського також на п'ятиметровій відстані. А у зустрічі із Сі Цзіньпіном у Пекіні лідери країн стояли недалеко один від одного, але не потиснули один одному руки (щоправда, цього разу, як писали ЗМІ, вимога безконтактного формату виходила від китайських товаришів).

Фото
Фото
08 Лютого 202211:54

Раніше повідомлялося, як Пєсков пояснив французам, що мав на увазі Путін на брифінгу з Макроном, адресуючи Зеленському фразу " Подобається не подобається - терпи, моя красуне ".

Напередодні, 7 лютого, Макрон зустрічався у Москві з російським президентом Володимиром Путіним. Переговори тривали 6 годин. Макрон на зустрічі з Путіним заявив про необхідність гарантій безпеки для України, російський президент - про необхідність дотримуватися мінських угод. Крім того, Макрон зазначив, що "найближчі дні будуть вирішальними для України".