30 травня
Завантажити ще

Кабмін цього тижня дозволить витрачати "ковідну тисячу" на ліки людям з інвалідністю

Кабмін цього тижня дозволить витрачати
Фото: facebook.com/KabminUA

Кабмін цього тижня дозволить витрачати " ковідну тисячу " на ліки людям з І та ІІ групами інвалідності. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на нараді у президента Володимира Зеленського.

- Крім людей старших 60 років, купувати ліки за надані державою кошти зможуть і особи з інвалідністю І та ІІ груп. Також найближчим часом буде можливість витрачати 1 тис. грн. на комунальні послуги, - йдеться у повідомленні на сайті глави держави.

За прогнозами влади, захворюваність на COVID-19 в Україні зростатиме ще кілька тижнів.

З сьогоднішнього дня, 7 лютого, 1000 грн за програмою "єПідтримка" можуть отримати вакциновані підлітки від 14 до 18 років. Гроші можна буде витратити не лише на придбання книг, послуг у сфері культури, спорту чи пасажирських перевезень, але й на освітні послуги, позашкільні гуртки, літній чи спортивний табір, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя.

"Ковідну тисячу" вакцинованим людям віком від 18 років почали виплачувати 19 грудня 2021 року. Програма триватиме до 18 грудня 2022 року. Наразі отримання коштів йде через додаток "Дія". У II-III кварталі обіцяють запровадити офлайн-спосіб для тих, хто не має смартфонів. Також президент Володимир Зеленський пообіцяв виплатити додатково 500 гривень за бустерну дозу.

Новини по темі: вакцинація Кабмін