21 листопада
Завантажити ще

Міністр Ткаченко: Фейки можуть поширювати не лише російські, але й іноземні ЗМІ, такі як Bild

Міністр Ткаченко: Фейки можуть поширювати не лише російські, але й іноземні ЗМІ, такі як Bild
Фото: facebook.com/oleksandr.tkachenko.ua

Міністр культури та інформаційної політики України заявив, що фейки можуть публікувати не лише російські ЗМІ, але й іноземні. 7 лютого Олександр Ткаченко опублікував звернення у своєму телеграм-каналі після прочитання статті німецької газети Bild.

"Перед тим як довіряти – перевіряй. Це має стати правилом для кожного під час читання чи перегляду будь-яких новин та повідомлень. Нині, коли джерел інформації – безліч, складно відсортувати, яка новина правдива, а яка фейк. Це стосується не лише українських чи російських, але й іноземних ЗМІ", – написав Ткаченко.

Міністр заявив, що матеріали преси можуть бути джерелом дезінформації, яка є вигідною урядам або спецслужбам країн.

Найдостовірнішим джерелом інформації Олександр Ткаченко назвав повідомлення української влади: Офісу президента, Міноборони, МЗС та МВС.

На закінчення Ткаченко закликав іноземні ЗМІ не вважати ОРДЛО ньюсмейкерами та утриматися від поїздок на непідконтрольну Україні частину Донбасу.

6 лютого у колонці для УНІАН Олександр Ткаченко зазначив, що Bild – це жовта преса, а такі авторитетні видання, як The New York Times, The Independent, BBC, також можуть робити помилки.

5 лютого Bild повідомив про план Росії створити в Україні «маріонетковий уряд», «народну Раду», табори для незгодних та «поліцейську державу», а також провести референдум щодо приєднання до Росії. Напад може статися "не пізніше березня".