5 червня
Завантажити ще

Міністр оборони Туреччини, який супроводжував Ердогана в Україну, також заразився коронавірусом

Міністр оборони Туреччини, який супроводжував Ердогана в Україну, також заразився коронавірусом
Фото: facebook.com/tcsavunma

Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар склав позитивний тест на коронавірус слідом за президентом Реджепом Тайіпом Ердоганом. Про це у неділю, 6 лютого, повідомили у Твіттері відомства.

- Результат мого тесту на COVID-19 виявився позитивним. На щастя, я в доброму здоров'ї, і ми продовжуємо нашу роботу, вживаючи необхідних запобіжних заходів, - процитували Хулусі Акара в Міністерстві національної оборони.

Реджеп Тайіп Ердоган написав у своєму акаунті, що хвороба у нього та його дружини Еміне протікає легко, вони працюють із дому.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган 5 лютого повідомив, що захворів на "Омікроном" разом зі своєю дружиною Еміне. Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська побажали подружжю швидкого та легкого одужання.

3 лютого президент Туреччини відвідав Київ із дружиною. Реджеп Тайіп Ердоган зустрічався з Володимиром Зеленським, а Еміне Ердоган – з Оленою Зеленською. Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар супроводжував президента та зустрічався у Києві з міністром оборони України Олексієм Резніковим.

У день візиту глава офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що отримав позитивний тест на коронавірус. Прес-секретар Володимира Зеленського Сергій Никифоров запевнив, що президент склав негативний тест перед зустріччю з Ердоганом.