15 червня
Завантажити ще

У Bild оприлюднили "плани Путіна" щодо України: табори для активістів та маріонеткова влада

У Bild оприлюднили
Фото: kremlin.ru.

У німецькій газеті Bild, де раніше публікували карту окупації України, 4 лютого опублікували інформацію про нібито плани президента РФ Володимира Путіна щодо України. Інформацію опублікували, пославшись на дані неназваних розвідників.

За версією розвідників, у Російській Федерації поки що не наважуються на повномасштабний наступ, але спланували низку сценаріїв "про всяк випадок". Їх можуть втілити в реальність, якщо в Росії наважаться на повномасштабну війну, а також якщо атака буде успішною.

В Україні, за даними розвідників, хочуть створити жорстокий маріонетковий режим, який контролюватимуть у Кремлі. Після війни Україну можуть поглинути за кілька етапів, стверджують розвідники.

1 етап – захоплення міст

Російські військові спочатку придушать українську армію, а потім візьмуть до оточення великі українські міста. У результаті в населених пунктах відкриють осередки спецслужб РФ і впровадять "політиків", які прихильні до президента РФ Володимира Путіна. Їхнє спільне завдання – отримати контроль над містами, а потім здати їх російським окупантам.

За даними розвідників, так діятимуть у ключових українських містах доти, доки всі мегаполіси "мирним шляхом" не перейдуть під російський контроль.

2 етап – скликання маріонеткової "Народної Ради" замість Верховної Ради

На цьому етапі з'явиться фіктивний парламент під назвою "Народна Рада". Його завдання – замінити Верховну Раду. Потім із нього з'явиться "резервний уряд", який керуватиме країною.

Цей процес відбуватиметься на тлі масштабної пропаганди російських ЗМІ в Україні та Заході.

3 етап – придушення руху опору та табору для незгодних українців

Маріонеткова влада має придушити опір українців, які не підтримають російську окупацію. На території України оголосять надзвичайний стан та створять табори. Вони відправлять противників російської окупацією. За інформацією джерела, у РФ вже складають списки людей, яких можуть відправити до "таборів для утримання проукраїнських активістів".

Зрештою, РФ, за даними видання, хоче створити "союзну державу", до якої включать Росію, Україну та Білорусь.