Завантажити ще

У Bloomberg помилково заявили, що Росія вторглася в Україну

У Bloomberg помилково заявили, що Росія вторглася в Україну
Фото: REUTERS/Олександр Клименко.

У міжнародному інформаційному агентстві Bloomberg у ніч на 5 лютого (за часом Києва) заявили, що Росія розпочала вторгнення в Україну. Згодом новину прибрали з сайту та вибачилися перед читачами. Про помилку заявили на сайті Bloomberg.

Помилкова новина мала заголовок Russia Invades Ukraine (Росія вторгається в Україну). Її оприлюднили о 16:00 за часом США (о 23:00 за Києвом відповідно).

На своє виправдання журналісти написали, що заздалегідь готують новини про різні варіанти подій, які можуть статися у Східній Європі. З їх слів, заголовок оприлюднили випадково.

- Ми готуємо заголовки для багатьох сценаріїв і заголовок "Росія вторгається в Україну" був випадково опублікований близько 16:00 за місцевим часом на нашому сайті. Ми глибоко шкодуємо про помилку. Заголовок видалено, ми з'ясовуємо причину, - говорить заява Bloomberg.

У лютому в Білому домі заявили, що Сполучені Штати більше не називатимуть потенційного вторгнення Росії в Україну "неминучим". За словами спікера відомства Джен Псакі, слово "вторгнення" послужило ненавмисним та невірним сигналом.