25 вересня
Завантажити ще

Кузьміних попросив тимчасово виключити його із фракції "Слуги народу" - поки йде слідство

Кузьміних попросив тимчасово виключити його із фракції
Фото: facebook.com/ze.zhytomyr67

Народний депутат Сергій Кузьміних надіслав голові партії «Слуга Народу» Олені Шуляк та голові фракції Давиду Арахамії листа про події за його участю, які мали місце 28 січня 2022 року. Про це 2 лютого повідомила речник фракції "СН" Юлія Палійчук у своєму телеграм-каналі.

У листі народний депутат просить виключити його з-поміж членів фракції тимчасово з можливістю повернення, якщо його невинність буде доведена в установленому законом порядку.

- Заява Сергія Кузьміних буде розглянута на найближчому засіданні фракції. Про результати буде повідомлено офіційно, – наголосила Палійчук.

Щодо партійної приналежності Сергія Кузьміних, то в "СН" нагадали, що він позапартійний депутат і не вступав до партії «Слуга Народу».

Сергій Кузьміних потрапив до Верховної Ради дев'ятого скликання, вигравши вибори в окрузі №67 Житомирської області як представник партії "Слуга народу". Він голова парламентського підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності.

28 січня в НАБУ заявили, що чинного народного депутата (йдеться про Кузьміних ) викрили на «гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у 558 тисяч гривень. За даними слідства, парламентар отримав гроші за сприяння в укладанні контрактів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області.

Сергія Кузьміних не затримали через депутатський імунітет. 31 січня генпрокурор Ірина Венедиктова підписала підозру Кузьміних. Статус підозрюваного зобов'язує прибувати до слідчого, прокурора або до суду на першу вимогу.