7 червня
Завантажити ще

Націоналісти оголосили безстрокову акцію під телеканалом "НАШ"

Націоналісти оголосили безстрокову акцію під телеканалом
Фото: t.me/vestiukr

У Києві під будівлею телеканалу "НАШ" проходить акція. Представники "Національного корпусу" заявили, що протест буде безстроковим, і будують барикади на виході зі знімального павільйону. Про це повідомляє телеграм-канал " VESTI ".

- Один з радикалів повідомив, що вони встановлюють «пропускну інформаційних військ», через яку виходитимуть усі павільйони телеканалу. Акція не закінчиться сьогодні ввечері – вона буде безстроковою, – зазначено у повідомленні.

За даними журналістів, під будівлею перебуває близько сотні націоналістів. Як пише телеграм-канал " PavlovskyNews ", протестувальники зіпсували банер і наклеїли туди емблему армії Росії.

- Один із організаторів акції нецензурно у прямому ефірі телеканалу "НАШ" висловлювався на адресу Євгена Мураєва, якого вони вважають фактичним власником каналу. За кілька хвилин було відключено підсвічування плаката, куди націоналісти наклеїли знак російської армії, - зазначає канал.

Пізніше протестувальники намалювали фарбою написи на вході до телеканалу "НАШ" - "Де санкції?" і "Сепари" та виклали біля входу мішки, назвавши це "барикадою від російських інформаційних військ".

Наприкінці січня Міністерство закордонних справ Британії заявило, що має докази змови щодо окупації України та встановлення в ній проросійського уряду, який нібито очолить колишній народний депутат Євген Мураєв. Тоді американські ЗМІ писали, що нібито спецслужби США мають такі відомості. Сам Мураєв все заперечує – екснардеп нагадав, що з 2018 року він перебуває у "санкційному" списку РФ.