Завантажити ще

Головні цитати виступу президента в Раді: плече замість підніжки і плітки, що не виправдалися.

Головні цитати виступу президента в Раді: плече замість підніжки і плітки, що не виправдалися.
Фото: president.gov.ua

Основний меседж виступу Володимира Зеленського був у єдності людей, політиків та представників ЗМІ у внутрішній політиці й інформаційному полі. Глава держави наголосив, що країна потребує єдності на міжнародній арені, а також в інформаційному полі. І відзначив зовнішню підтримку нашої країни лідерами інших країн, запевнивши, що ніхто не вирішує долю України за її спиною.

Головні цитати виступу Володимира Зеленського:

  • Першого дня другого місяця три гілки влади і четверта повинні включити всі п'ять і навіть шосте почуття і зрозуміти, що ми гостро потребуємо єдності. Єдності всіх, завжди і в усьому. 
  • Дякуємо соратникам – усім, які готові оголосити не лише слова, але й дії.
  • (Потрібна) єдність в інформаційному полі. В часи, коли медіаполе – це нове поле битви, а новини – це нова зброя, а будь-які повідомлення, особливо побудовані на анонімних джерелах, мають реальний і великий вплив на наших людей, на психіку людей, державу, економіку.
  • У фінансовій системі все під контролем. Надходження до бюджету у січні перевиконано на сім мільярдів. Гривня вже почувається краще і вчора зміцнилася на 30 копійок. Фінансовий світ оцінює майбутнє України із оптимізмом.
  • Вперше в історії Україна використовує увесь наш держпотенціал. Потенціал атомної енергії. Вперше за всі роки незалежності працюють усі атомні блоки АЕС.
  • Можна бути в опозиції до влади. Не можна бути в опозиції до України. Можна мати різні погляди, але йти до однієї мети. І це - зміцнення держави, а не свого особистого рейтингу... Не можна сіяти паніку серед народу, тримати людей на морозі в мінус, щоб отримати свої плюси.
  • Чутки, плітки, думки великих блогерів та Ванги не справдилися. Ніхто не вирішує нашу долю за нас. Нам готові підставити плече, а не підніжку.
  • Ми цінуємо підтримку всіх. Але розраховуємо лише на себе. Важливо не те, як хтось сприймає нас, а ким ми є. Як сприймаємо себе.
  • (У визначальні моменти) Україна відновлювала незалежність, відстоювала свободу на барикадах, захищала себе в окопах силами своїх захисників, добровольців, волонтерів. Давайте цінувати себе. Любити себе, а не прагнути комусь сподобатися. Не можна сподобатися всім, коли обстоюєш свої інтереси.