Завантажити ще

Спікер ДБР зустрічала Порошенка та його супроводжуючих із табличкою в руках

Спікер ДБР зустрічала Порошенка та його супроводжуючих із табличкою в руках
Фото: кадр з відео facebook.com/petroporoshenko/

Спікер Держбюро розслідувань Тетяна Сап'ян ретельно підготувалася до допиту Петра Порошенка. Як повідомив телеграм-канал Klymenko Time, вона зустріла тих, хто прийшов на допит із п'ятим президентом, з табличкою в руках, на якій було написано «Співпрацюю лише на принципах взаємоповаги».

– Для розуміння – навпроти неї істерить великий історик усіх часів та народів, екс-директор Інституту нацпап'яті та чинний нардеп «Євросолідарності» Володимир В'ятрович. Вимагає пустити його до будівлі Держбюро на допит разом із Порошенком, - наголосили журналісти.

Тетяна Сап'ян зустрічала Порошенка та його супроводжуючих із табличкою. Фото: t.me/KlymenkoTime/41242

Тетяна Сап'ян зустрічала Порошенка та його супроводжуючих із табличкою. Фото: t.me/KlymenkoTime/41242

Сам Порошенко, прийшовши на допит, одразу заявив, що не збирається співпрацювати з ДБР і жодних показань не даватиме. У зв'язку з цим допит нардепа був дуже коротким.

Адвокат Ілля Новіков запевнив, що відмова Порошенка не була несподіванкою для слідчих. А також додав, що сторона обвинуваченого оголосила про відведення слідчого «через систематичні порушення закону».

20 грудня 2021 року Петру Порошенку було повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 258-3 ("Сприяння діяльності терористичної організації") КК України.

19 грудня Печерський райсуд Києва обрав політикові запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. 28 січня Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляції на 11 лютого. Причина – до суду не надійшли матеріали кримінальної справи. Адвокати Порошенка запевнили, що були готові до розгляду апеляцій у п'ятницю, а перенесення слухання пов'язане із тиском на Офіс генпрокурора.

Новини по темі: ДБР Петро Порошенко