22 вересня
Завантажити ще

Кулеба оприлюднив дипломатичну стратегію України щодо боротьби з агресією РФ

Кулеба оприлюднив дипломатичну стратегію України щодо боротьби з агресією РФ

Україна розробила комплексний пакет заходів для стримування агресії Росії. Їх передбачає дипломатична стратегія із трьох рівнів. Про це пише " Новий час ".

- Ми ще у листопаді ініціювали розробку комплексного пакету стримування Росії, до якого увійшли три рівні: активна дипломатія, жорсткі економічні санкції проти РФ, поглиблена оборонна співпраця з нашою державою. Зараз до цієї тріади додано новий елемент - допомогу для збереження економічної та фінансової стабільності держави, - заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, для розробки цього пакету заходів українським дипломатам довелося провести сотні годин переговорів.

– Результати все бачать. Число літаків із "аргументами" на посилення Збройних сил України від наших союзників. Узгодження між США, Великою Британією, Канадою та ЄС є ключовим параметром санкційного пакета, - наголосив глава МЗС.

Як зазначив Кулеба, тривалий час світове суспільство боялося обговорювати тему про відключення Росії від SWIFT, але вже сьогодні готове вести дискусію про це.

- Зараз про це тривають гострі дебати. Хоча, на нашу думку, тут нема про що дискутувати, - зазначив він.

Напередодні Кулеба назвав основну стратегію РФ щодо України. За його словами, вона полягає у дестабілізації ситуації в Україні, зокрема з використанням елементів гібридної війни, таких як кібератаки та кампанії дезінформації.