12 червня
Завантажити ще

ЗМІ: Прем'єр-міністр Великої Британії приїде до України наступного тижня

ЗМІ: Прем'єр-міністр Великої Британії приїде до України наступного тижня
Фото: REUTERS/Карл Ресін.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїде з робочим візитом до України наступного тижня. Ціль – зміцнення дипломатичних відносин на тлі загострення відносин з Росією. Про це з посиланням на джерело в британському уряді повідомили у британському виданні The Guardian.

Після візиту до України чиновник нібито планує поспілкуватися із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

- Прем'єр-міністр сповнений рішучості прискорити дипломатичні зусилля та посилити стримування, щоб уникнути кровопролиття в Європі. Він повторить необхідність того, щоб Росія відступила і вступила в дипломатичні відносини, коли він говоритиме з президентом Путіним цього тижня, – поділився представник Даунінг-стріт.

У ЗМІ зазначили, що, на думку Джонсона, може статися розширення нових військ НАТО, щоб стримати агресію Москви проти України. При цьому наступного тижня у Бритнії можуть заявити про посилення санкцій проти Росії у разі вторгнення РФ до України.

Історія питання

28 січня міністр оборони України Олексій Рєзніков із посиланням на дані розвідки заявив, що на кордоні з Україною розташувалися приблизно 112 тисяч військових РФ. За даними Резнікова, разом із морською та авіакомпонентою біля кордону можуть перебувати майже 130 тисяч військових.