Завантажити ще

"Слугу народу" Сергія Кузьміних упіймали на хабарі

Фото: facebook.com/profile.php?id=100008970905880

Національне антикорупційне бюро викрило народного депутата фракції " Слуга народу " Сергія Кузьміних на хабарі в 558 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба відомства.

– Щойно НАБУ, САП та ОДП викрили чинного народного депутата України на «гарячому», під час отримання неправомірної вигоди у 558 тис. грн. За даними слідства, чиновник отримав кошти за надання допомоги в укладанні договорів між приватними компаніями та лікарнею у Житомирській області, - зазначено в повідомленні.

Подробиці в НАБУ пообіцяли уточнити пізніше. Прізвище нардепа у відомстві не називали, але " Українська правда " пише, що на хабарі спіймали нардепа від "Слуги народу" Сергія Кузьміних. Нардеп очолює підкомітет з питань фармації та фармацевтичної діяльності комітету Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Спійманий на хабарі нардеп Кузьміних боровся із хабарниками

Напередодні нардеп Кузьміних написав пост у фейсбуці, звинувативши у цинізмі тих, хто наживається на онкохворих людях. Також політик розкритикував силовиків, які "спустили справу на гальмах".

- У вересні 2021 року СБУ викрила медиків Житомирського обласного онкологічного диспансера, що змушували тяжкохворих купувати препарати, які держава насправді надає пацієнтам безкоштовно. Втім, за інформацією з житомирських ЗМІ, станом на 19 січня 2022 року лікарів онкодиспансеру, раніше відсторонених за зловживання, було допущено до роботи, оскільки поліція не знайшла у їхніх діях порушень, - обурювався у мережі нардеп.

Тоді Кузьміних закликав керівництво правоохоронної структури країни розібратися з корупціонерами якнайшвидше і покарати винних.

- Офіс Генерального прокурора, Національна поліція України, Служба безпеки України, Ірина Венедиктова, Денис Монастирський, люди чекають на звіти про проведені розслідування, а не спуск цієї справи «на гальмах»! Усі причетні до цієї брудної справи мають бути покарані! - написав він 25 січня.

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

facebook.com/nabu.gov.ua

facebook.com/nabu.gov.ua