12 червня
Завантажити ще

Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих під час стрілянини на "Південмаші" та вимагає кадрових висновків

Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих під час стрілянини на
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський щиро співчуває близьким убитих нацгвардійцем Артемом Рябчуком внаслідок стрілянини на "Південмаші" у Дніпрі та вимагає розібратися в ситуації. Про це 27 січня глава держави написав у своєму телеграм-каналі.

- Жахливі новини із Дніпра. П'ятеро загиблих, за життя поранених борються лікарі. Будь-яка допомога, необхідна близьким жертв цього страшного злочину, повинна бути надана невідкладно. Щирі співчуття тим, хто сьогодні втратив рідних, – написав президент.

Зеленський очікує від правоохоронців повного інформування суспільства про всі обставини злочину.

- Мотиви вбивці та те, як таке стало можливим – все має бути проаналізоване максимально детально. Обов'язкові кадрові висновки мають бути зроблені найближчим часом, – заявив Володимир Зеленський.

Артем Рябчук розстріляв товаришів у службі близько 03:40 ночі в Дніпрі на "Південмаші" 27 січня. У підсобному приміщенні, в якому він відкрив вогонь по людях, було близько 22 військовослужбовців. П'ятеро загинули - чотири чоловіки та жінка. Наймолодшому з них було 19 років. П'ятеро поранено, стан двох – тяжкий. Рябчука близько 9 ранку затримали неподалік Дніпра, у Краснопіллі, тільки після цього оточення з центральної прохідної Південмашу зняли. За даними ЗМІ, стрілець сам попросив одну з мешканок села повідомити поліцію про його місцезнаходження.