24 вересня
Завантажити ще

Під час зіткнень під Радою постраждала 21 особа

Під час зіткнень під Радою постраждала 21 особа
Фото: t.me/vestiukr

Внаслідок зіткнень між правоохоронцями та протестуючими ФОП під будівлею Верховної Ради постраждали 18 співробітників поліції та 3 учасники акції. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

- Внаслідок дій мітингувальників 18 поліцейських та 3 учасники акції отримали тілесні ушкодження різного ступеня. Крім того, в мережі Інтернет поширилася інформація про те, що один із протестувальників загинув. Надана інформація не відповідає дійсності. Чоловіку, якому стало погано, поліція надала першу медичну допомогу, – повідомили у відомстві.

За версією поліції, під час акції під будівлею парламенту спалахнули зіткнення через агресивну поведінку протестувальників.

- Протестувальники намагалися прорватися через кордон поліцейських на територію ВРУ, що охороняється, і влаштували зіткнення. На неодноразові вимоги поліцейських припинити свої дії протестувальники не реагували, тому для відновлення закону поліція негайно втрутилася та припинила їх, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, усіх порушників порядку правоохоронці доставили до Печерського управління поліції. За цим фактом слідчі порушили дві кримінальні справи - за ч.4 ст.296 "Хуліганство" та ч.2 ст.345 "Загроза або насильство щодо працівника правоохоронних органів" Кримінального кодексу.