Завантажити ще

Зеленський та Мішель обговорили санкції для стримування РФ від вторгнення в Україну

Зеленський та Мішель обговорили санкції для стримування РФ від вторгнення в Україну
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою Європейської ради Шарлем Мішелем. Сторони обговорили питання координації міжнародних політико-дипломатичних зусиль для деескалації напруженості навколо України. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У ході бесіди Зеленський наголосив на важливості збереження єдності всіх країн – членів ЄС, не піддаючись провокаціям, а також подякував Мішелю за те, що дипломати ЄС продовжують працювати на тлі чуток про вторгнення РФ.

- Дякую вам, пане президент Європейської ради, і лідери країн ЄС, чиї дипломати залишаються в нашій державі та підтримують нас, виконуючи свою роботу, - наголосив він.

Як зазначили у відомстві, співрозмовники також обговорили питання підготовки Європейським Союзом уже на нинішньому етапі широкого пакету превентивних економічних, політичних та санкцій безпеки, які б змогли стримати потенційну подальшу ескалацію.

- Президент України наголосив на необхідності забезпечення стабільного розвитку вітчизняної економіки в умовах нинішньої безпекової ситуації, - сказано в повідомленні.

Також Зеленський та Мішель обговорили підготовку до 24-го саміту Україна – ЄС, дату якого буде визначено найближчим часом.