Завантажити ще

В Україну прибуло понад 80 тонн летальної зброї зі США

В Україну прибуло понад 80 тонн летальної зброї зі США
Фото: twitter.com/oleksiireznikov

Літак зі зброєю приземлився у київському аеропорту. Як повідомив у своєму Твіттері міністр оборони України Олексій Резніков, на борту лайнера перебуває друга партія військової допомоги від США.

- Другий птах у Києві! Понад 80 тонн зброї для посилення обороноздатності України від наших друзів із США!, - написав Рєзніков.

У Пентагоні повідомили, що партія озброєнь містить ручні одноразові гранатомети M141 Bunker Defeat Munition (BDM). Відповідні знімки опублікував портал міноборони США DVIDS.

На знімках військові та цивільні співробітники 436-ї ескадрильї повітряної бази розкладають на піддонах боєприпаси, озброєння та інше обладнання для відправки в Україну в рамках зарубіжної військової місії.

Перша партія летальної зброї прибула в Україну на день раніше. Вантаж включав близько 91 тисячі кілограмів летальної зброї, зокрема, боєприпаси для українських військовослужбовців на передовій.

Раніше сенатори США запропонували спростити постачання зброї Україні. За їхніми даними, зараз президент США може надавати озброєння країнам-союзникам у тимчасове користування, проте стосовно Києва ці повноваження є непрактичними через бюрократичні бар'єри.

Фото
Фото
24 Сiчня07:05