Завантажити ще

Чотири депутати Верховної Ради вилетіли на січневу сесію ПАРЄ: Росіянам розслабитися не дамо

Чотири депутати Верховної Ради вилетіли на січневу сесію ПАРЄ: Росіянам розслабитися не дамо
Фото: facebook.com/yevheniya.khudzik

Парламентська делегація України в ПАРЄ вилетіла до Страсбургу на січневу сесію. Про це повідомила нардеп Євгенія Кравчук.

- Через епідемічну ситуацію вона відбудеться у гібридному форматі. Від України, крім мене, фізично присутні ще три колеги: Марія Мезенцева, Сергій Соболєв та Олексій Гончаренко. Інші працюватимуть онлайн, - написала Кравчук.

Нардеп зазначила, що на сесії обговорять ситуацію з безпекою в Європі, оскаржать повноваження російської делегації та її голови Петра Толстого, оберуть президента асамблеї на 2022 рік, ухвалять резолюцію щодо отруєння Олексія Навального.

Кравчук заявила, що "росіянам розслабитися не дамо". У коментарях нардеп від "Слуги народу" зазначила, що вона, її колега з фракції Марія Мезенцева та представник фракції "ЄС" Олексій Гончаренко вилетіли одним літаком, а Сергій Соболєв ("Батьківщина") прибуде іншим рейсом. На загальному фото нардепів перед вильотом також зображений представник Секретаріату Богдан Веселовський.

Марія Мезенцева написала на своїй сторінці у Фейсбук, що нардепи, які працюватимуть у ПАРЄ онлайн, зможуть виступати, голосувати та подавати поправки до резолюції.

21 січня Постійна делегація ВРУ у Парламентській асамблеї Ради Європи повідомила, що 40 членів асамблеї висунули Марію Мезенцеву на посаду Президента ПАРЄ.

Сесія ПАРЄ пройде з 24 по 28 січня. Журналісти зможуть стежити за пленарними дебатами лише онлайн. Через участь у січневій сесії ПАРЄ Євгенія Кравчук, Марія Мезенцева, Сергій Соболєв та Олексій Гончаренко пропустять перші пленарні засідання у Верховній Раді, які мають розпочатися 25 січня після місячної перерви.

Новини по темі: Верховна Рада ПАРЄ