28 травня
Завантажити ще

Папа Римський запропонував провести День молитви за Україну

Папа Римський запропонував провести День молитви за Україну
Фото: ЗМІ ВАТИКАНУ/REUTERS

Папа Римський Франциск висловив стурбованість через ситуацію, що склалася навколо України. За його словами, новий удар по світу в нашій країні ставить під сумнів безпеку всього європейського континенту. Про це пише " АТЗ ".

- З великим занепокоєнням стежу за зростанням напруженості, яке загрожує завдати нового удару по світу в Україні та поставити під питання безпеку європейського континенту, - заявив він.

У зв'язку із цим понтифік закликав суспільство помолитися за Україну та провести 26 січня на площі Святого Петра День молитви за мир.

- Закликаю всіх людей доброї волі молитися Всевишньому, щоб кожна дія та політична ініціатива служили більше людському братерству, а не особистим інтересам. З огляду на нинішню напруженість, я пропоную 26 січня провести День молитви за мир, - наголосив Папа Римський.

Наприкінці грудня 2021 року Папа Римський звернувся до вищих сил із проханням не допускати розширення конфлікту в Україні. Понтифік також звернувся до Ісуса Христа з молитвою про полонених, а також про політв'язнів та мігрантів та біженців.