Завантажити ще

Дуда показав Зеленському гори та почастував традиційними польськими стравами

Дуда показав Зеленському гори та почастував традиційними польськими стравами
Фото: instagram.com/zelenskiy_official/

Президент Володимир Зеленський, який перебуває з візитом у Польщі, після пішої прогулянки в горах скуштував із президентом країни Анджеєм Дудою традиційну польську кухню. Фотографію глава держави опублікував у своєму Інстаграмі.

- Після пішої прогулянки горами – традиційні польські страви та продовження спілкування. Анджей Дуда, дякую за гостинність!, - написав Зеленський.

Тим часом президент Польщі Анджей Дуда написав у своєму Інстаграмі, що головною темою консультацій із Зеленським, проведених у Віслі, стала ситуація з безпекою у регіоні та загрози, що походять від Росії. Інших подробиць Дуда не уточнив.

Президент України Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Польщі 20 січня. Під час поїздки він зустрівся з польським президентом Анджеєм Дудою, розмова лідерів двох країн відбулася у державній резиденції "Вісла".

До цього Зеленський та Дуда востаннє зустрічалися у грудні 2020 року у Карпатах під час переговорів країн Люблінського трикутника. Тоді зустріч відбулася у державній резиденції "Синегора".