Завантажити ще

Туреччина запропонувала влаштувати зустріч Зеленського та Путіна "тет-а-тет"

Туреччина запропонувала влаштувати зустріч Зеленського та Путіна

Президент Туреччини Реджеп Ердоган виступив із пропозицією організувати зустріч українського колеги Володимира Зеленського з російським президентом Володимиром Путіним у форматі "віч-на-віч". Про це він заявив у ході прес-онференції, переклад опублікувала " РБК-Україна ".

- Атмосфера війни, це психологічний стан, засмучує нас, тому що ми є країною, яка має добрі стосунки з обома сторонами. Наша надія полягає в тому, щоб влаштувати зустріч шановних Путіна і Зеленського, забезпечити зустріч віч-на-віч, - заявив Ердоган.

Реакції ні від української, ні від російської сторони на пропозицію президента Туреччини поки що не було.

Турецький лідер Реджеп Ердоган виступає із подібними пропозиціями не вперше. Наприкінці листопада він повідомив, що Туреччина готова виступити посередником між Україною та Росією для досягнення миру на Донбасі, заявив турецький лідер Реджеп Ердоган 29 листопада.

Тоді російська сторона не погодилася з тим, що Росію та Україну слід садити за стіл переговорів, оскільки "Росія не є країною-учасницею конфлікту". Тим часом в Офісі президента привітали пропозицію Ердогана, наголосивши, що Туреччина на сьогодні є "потужним гравцем" на глобальному політичному ринку.