Завантажити ще

Скандал на прес-конференції Макрона: журналісти пішли, бо президент не став відповідати на запитання

Скандал на прес-конференції Макрона: журналісти пішли, бо президент не став відповідати на запитання
Фото: REUTERS.

Президент Франції Еммануель Макрон зіткнувся з демаршем журналістів, які вирішили перетворити прес-конференцію на брифінг. Частина представників ЗМІ демонстративно пішли із зали, коли зрозуміли, що замість відповідей на їхні запитання президент вирішив просто виступити із заявою. Про це повідомляє 20 січня телеграм-канал Pavlovsky News.

Макрон мотивував це тим, що на запитання журналістів він уже відповідав раніше – у грудні

Скандальний брифінг розпочався після виступу Макрона в Європарламенті, де він заявив, що Франції та іншим країнам ЄС необхідно покінчити із залежністю від нафти та газу з РФ.

За його словами, діалог з РФ необхідний, але для сильних переговорних позицій не можна перебувати у залежному положенні, в яке потрапляють країни ЄС, купуючи російські енергоносії.

Раніше повідомлялося, що у вересні студент кинув у Еммануеля Макрона яйце, а у червні під час поїздки регіонами президент Франції отримав ляпаса від місцевого жителя.

21 грудня Макрону виповнилося 44 роки. Він виграв вибори президента Франції у 2017 році та змінив Франсуа Олланда. У другому турі Еммануель Макрон обійшов Марін Ле Пен, набравши 66,10%. До президентства Макрон був міністром економіки, промисловості та цифрових справ (2014-2016). Макрон – засновник та перший лідер політичної партії «Вперед, Республіка!» (2016-2017). Нещодавно діючий президент Франції заявив, що хоче піти на другий термін.