Завантажити ще

Політолог прогнозує кадрові перестави в Офісі Президента

Політолог прогнозує кадрові перестави в Офісі Президента
Фото: facebook.com/vadim.karasev

Справа Порошенка влада на даному етапі відверто програла, у тому числі за участю заступника голови Офісу Президента України Андрія Смирнова, який не тільки не доопрацьовував, а й просто міг грати на боці Порошенка. Таку думку озвучив на своїй сторінці у ФБ політолог Вадим Карасьов

«Справа екс-президента Порошенка зараз йде всупереч очікуванням Зеленського та Офісу президента: Печерський суд обрав запобіжний захід Порошенко у вигляді особистого зобов'язання за підозрою в держзраді та сприянні терористичним організаціям. Це, безперечно, поразка влади. Тобто, арешту, на який розраховували в ОПУ, не сталося. Що ж сталося насправді і чому так сталося? Подейкують, що у команді Зеленського це питання займався Андрій Смирнов, заступник голови Офісу Президента. Як мені розповіли джерела, він не лише не доопрацьовував у цій справі, але міг грати як на стороні Зеленського, так і на стороні Порошенка, слуга двох панів», - пише Вадим Карасьов.

Він також зазначив, що Смирнов потрапив до ОПУ у 2019 році і вважався людиною Андрія Богдана, а грати на різні табори – не вперше для Смирнова, який після гарячої підтримки Революції Гідності у 2015 році взявся захищати у судах екс-регіоналів Олену Лукаш та Олександра Єфремова, такий собі всеїдний професіонал.

"Що тепер? Думаю, Зеленський зіткнувся з тією реальністю, в якій ми живемо в Україні, - у нього немає професійних кадрів, а ті, що є, виконують свою роботу з урахуванням української реальності. Ймовірно, це призведе до кадрових перестановок в Офісі президента», - резюмував політолог.

Раніше повідомлялося, що 19 січня Печерський суд столиці обрав запобіжний захід п'ятому президенту Петру Порошенку у вигляді особистого зобов'язання за підозрою в держзраді та сприянні терористичним організаціям.