Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

Дмитро Гордон виявив сліди від куль у своєму офісі

Дмитро Гордон виявив сліди від куль у своєму офісі
Фото: Скриншот з відео youtube.com/watch?v=rWr7sQtvvb4&t=1s

Український журналіст Дмитро Гордон заявив про можливий обстріл офісу його інтернет-видання, розташованого у Києві. На місці події виявлено сліди від куль. Відповідне відео він опублікував на своєму каналі YouTube.

- Ми виявили, що вікно офісу інтернет-видання "ГОРДОН" було обстріляне. Щойно ми викликали поліцію, – повідомив Гордон.

На опублікованому ролику журналіст демонструє отвір у вікні центрального входу до офісу. За його словами, злочин буде розкритий, оскільки в офісі скрізь встановлені камери відеоспостереження.

- Крім того, як мені повідомили мої джерела в СБУ, тут навпаки знаходиться гуртожиток СБУ, в якому встановлено спеціальну посаду в рамках НСРД стосовно мене, звідки повністю записується все, що відбувається тут, перед входом. Тому я цілком упевнений, що СБУ у співдружності з МВС дасть відповідь на запитання, хто стріляв у вікнах інтернет-видання "ГОРДОН", - наголосив він.

Засновник видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон неодноразово критикував чинну владу. Раніше він заявив, що нібито влада хоче посадити його у в'язницю за правду, тому він планує вжити низку заходів, але яких - не уточнив.

Інформацію про те, що у Подільському районі Києва пошкоджено вікно офісу, підтвердили і в прес-службі столичної поліції. За цим фактом порушено кримінальну справу.

- Близько 17.00 до столичної поліції надійшло повідомлення про те, що пошкоджено вікно в офісі, розташованому на вулиці Щекавицькій. Слідчо-оперативна група на місці події зафіксувала ушкодження зовнішнього скла подвійного склопакета. Пошкодження скла було не наскрізним, – зазначено у повідомленні.

Наразі правоохоронці встановлюють свідків та очевидців, переглядають відео з камер спостереження. Розслідування розпочато за ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу "Умисне знищення чи пошкодження майна". Слідчі дії продовжуються.