Завантажити ще

Україна будує на кордоні з Білоруссю вертолітні майданчики для перекидання резервів

Україна будує на кордоні з Білоруссю вертолітні майданчики для перекидання резервів
Фото: dpsu.gov.ua

На тлі напруженої ситуації з мігрантами українські прикордонники облаштовують уздовж кордону з Білоруссю гелікоптери на випадок оперативного перекидання резервів. Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби.

- На українсько-білоруському кордоні постійно працюють інженерні групи, які встановлюють загородження з єгози, колючого дроту, сітки рабиці та виготовляють переносні загородження. Також прикордонники працюють над облаштуванням вертолітних майданчиків, щоб забезпечити оперативне перекидання резервів у разі різкої зміни ситуації на певній ділянці, - заявили у відомстві.

Як зазначено у повідомленні, загалом на українсько-білоруському кордоні працює близько 30 інженерних груп Держприкордонслужби. Постійні роботи там проводяться з листопада 2021 року.

– Для облаштування кордону України вже залучено близько 4630 бухт спірально-лінійних загороджень. На Черкащині розгорнуто власне виробництво, що дозволяє виробляти дротяні загородження, єгозу, сітку рабицю. Наразі на цих потужностях вже постійно працює три лінії виробництва, - наголосили у Держприкордонслужбі.

За даними відомства, на сьогодні українські прикордонники здатні самостійно виробляти щодоби загородження, які дозволяють облаштувати ділянку кордону завдовжки до трьох кілометрів.

Фото
Фото
18 Сiчня17:23