Завантажити ще

У МВС розповіли, як Порошенко опинився у розшуку

У МВС розповіли, як Порошенко опинився у розшуку
Фото: REUTERS/Валентин Огіренко

В базі розшуку Петро Порошенко опинився на підставі матеріалів ДБР. Ім'я п'ятого президента із системи прибрали, бо він прийшов до суду. Про це повідомили у Департаменті комунікації МВС України.

- Петра Порошенка було оголошено в розшук за запитом ДБР… Від ініціатора не надходило звернень щодо скасування оголошення особи у розшук, як це передбачено чинним законодавством. Втім, з огляду на те, що… Петро Порошенко прибув на засідання Печерського районного суду міста Києва, інформацію про його розшук видалено, - йдеться на сайті міністерства внутрішніх справ.

У МВС повідомили, що Порошенко з'явився у базі 14 січня. Підставою стали ухвала Печерського районного суду Києва від 24 грудня про затримання, а також постанова ДБР про оголошення в розшук.

ЗМІ у понеділок зауважили, що Петро Порошенко є в базі розшуку МВС, того ж дня його ім'я із системи прибрали.

17 січня Печерський районний суд не зміг обрати колишньому президентові запобіжний захід і переніс засідання на 19 січня. Звинувачення попросило заарештувати Порошенка із можливістю вийти під заставу в мільярд гривень.

Народний депутат є підозрюваним у держзраді в справі про постачання вугілля з окупованої частини Донбасу у 2014-2015 роках. Нардеп Віктор Медведчук у цій справі перебуває під домашнім арештом.

Петра Порошенка не було в Україні місяць – з 17 грудня до 17 січня. Про підозру в держзраді йому повідомили заочно.

Новини по темі: Петро Порошенко МВС Розшук