Завантажити ще

Кількість тих, хто зустрічає Порошенка в аеропорту «Київ», постійно збільшується. Серед зустрічаючих – Юрій Луценко та Кіра Рудик

Кількість тих, хто зустрічає Порошенка в аеропорту «Київ», постійно збільшується. Серед зустрічаючих – Юрій Луценко та Кіра Рудик
Фото: t.me/vestiukr/24982?single

До дев'ятої ранку на місці зібралося понад тисячу однодумців п'ятого президента України Петра Порошенка. На місці постійно транслюються слова через гучномовець, повідомив кореспондент «КП в Україні» з місця подій.

За словами очевидців, через це у районі аеропорту утворився великий затор – якщо раніше п'ять кілометрів можна було проїхати за п'ять хвилин, то тепер на це знадобиться близько 40 хвилин. Сам аеропорт оточено.

- Людей справді багато. Тим не менш, проїзд відкритий і до нього спокійно під'їжджають автомобілі. Поруч зі мною стоїть Юрій Луценко, це із віпів, яких поки що помітили. Таксисти жартують, що такого ажіотажу аеропорт не мав навіть на Новий рік. На місці також є голова партії «Голос» Кіра Рудик. У своєму виступі вона повідомила, що буде з ЄС до кінця, - зазначив кореспондент.

На вулиці ситуація досить напружена. Всередину аеропорту потрапити складно, але в самій будівлі досить спокійно.

Порошенко повертається до України за місяць після від'їзду. Час прибуття літака Wizz Air із Варшави, на якому має прилетіти політик, – 09:10. Об 11 ранку має розпочатися засідання Печерського районного суду Києва щодо обрання політику запобіжного заходу.

Лідер партії "Європейська солідарність" залишив Україну 17 грудня. 20 грудня правоохоронці направили йому підозру в державній зраді у справі про постачання вугілля з окупованого Донбасу. 24 грудня Офіс генпрокурора погодив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту із заставою у мільярд гривень. 6 січня Печерський суд Києва наклав арешт на майно Петра Порошенка.